Η συνάντηση έλαβε χώρα σε πολύ καλό κλίμα, επιβεβαιώνοντας την αγαστή και ιδιαίτερα ενεργή συνεργασία μεταξύ της Ρυθμιστικής Αρχής και της εταιρείας. Στη συνάντηση εργασίας συμμετείχε ο κ. Θάνος Λιάγκος, Εκτελεστικός Πρόεδρος Δ.Σ. & Διευθύνων Σύμβουλος και στελέχη της ΟΛΘ Α.Ε., ενώ η Ρυθμιστική Αρχή Λιμένων εκπροσωπήθηκε από τους κ.κ. Απόστολο Παπαποστόλου, Πρόεδρο, Νικόλαο Ατταλιώτη, Αντιπρόεδρο, Παναγιώτη Αγουρόγιαννη, Εισηγητή, και Παρασκευά Σκιαδόπουλο, Ειδικό Συνεργάτη.
Κατά τη διάρκεια της...