Η HEMEXPO πραγματοποίησε την Τρίτη 13 Φεβρουαρίου την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας στη Ναυτιλιακή Λέσχη Πειραιώς.
Κατά την εκδήλωση, η πρόεδρος κ. Ελένη Πολυχρονοπούλου επεσήμανε τις δράσεις της HEMEXPO για το 2024 μεταξύ των οποίων είναι η συμμετοχή σε διεθνείς εκθέσεις, οι αποστολές και οι συναντήσεις με την πολιτική ηγεσία και τη διπλωματική κ διεθνή επιχειρηματική κοινότητα. Η πρόεδρος επανέλαβε ότι οι εταιρείες της HEMEXPO συνεισφέρουν στην εθνική οικονομία,...